Kvaliteetsed trükiteenused ja -tooted


Flaierid Mellprint trükikodaFlaierid on ideaalne reklaam sinu sündmuse jaoks – näiteks festivali, näituse, kontserdi, disko reklaamiks ning on samuti suurepäraseks võimaluseks teavitada sihtgrupi tarbijaid allahindlustest ja sooduspakkumistest.

Flaiereid levitatakse suure külastatavusega kohtades, eelistatavalt otse sihtgrupile – neile, kellele reklaamitav sündmus huvi võiks pakkuda. Kui sa ei oska sihtgrupile läheneda, siis tutvu meie otsepostituse teenusega. Kuna flaierite kvaliteet on kogu reklaamikampaania õnnestumise aluseks, siis tasub sellele tähelepanu pöörata.

Silmatorkav, meeldejääv ja originaalne vormistus tekitab potentsiaalsetes klientides  huvi sinu pakkumise vastu, hea kvaliteedi ja disainiga saavutad eesmärgi kergemalt. Flaierid on saadaval ühe- ja mitmevärvilistena, ühe- ja kahepoolsetena. Paberi kaal on vahemikus 80 – 400gr/m2.

Lisaks lamineerime ja pakume erikujude stantsimist. Mine kindla peale välja ja telli korralikud flaierid meie trükikojast. Veendu, et pakume head hinda ja esita meile hinnapäring – see võtab kõigest 2 minutit sinu väärtuslikust ajast.

Kvaliteetsed flaierid on eduka kampaania aluseks

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse

Voldikud viivad sõnumi kompaktselt tarbijani

VoldikudVoldikud on reklaamtrükiste turul üsna populaarsed, kuna võimaldavad mugavalt mahutada suure hulga informatsiooni. Sinu jaoks tähendab see raha kokkuhoidu, kuna saad enda sõnumi ja reklaami mugavalt voldiku erinevatele külgedele paigutada.

Voldik on määratluse kohaselt kaks, kolm, või enam korda kokkumurtud paber – midagi üksiklehe ja brošüüri vahepealset. Nii erinevadki voldikud üksiklehest suurema, kuid brošüürist väiksema infosisalduse poolest.

Voldikud trükitakse enamasti 150g/m2 tihedusega paberile. Kui sa planeerid voldikute trükkimist, siis arvesta sellega, et sinu materjalide edu aluseks on kvaliteet.

Võta meiega ühendust ja trükime kvaliteetsed voldikud soodsa hinnaga.

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse


Blanketid MellprintistBlanketid on juba pikka aega ettevõtete kontorimiljöö lahutamatuks osaks. Iga tõsiseltvõetav ettevõte töötab välja oma ainulaadse korporatiivse stiili, mille värvuselemente ja graafikat kasutatakse blankettidel, ümbrikel ja teistel tarvikutel.

Blanketid on samuti suurepärane reklaamilahendus enda partnerite ja nende partnerite seas. Blanketid distsiplineerivad kontoritöötajaid ja näitavad austust klientide vastu.

Firmablankettide standardsuurus on А4. Trükitakse tavaliselt 80-100g/m2 tihedusega paberile. Kui soovid enda firma sümboolikat ja tegevusi läbi blankettide presenteerida, küsi hinnapakkumist.

Küsi hinnapakkumist

Miks plakatid ja kvaliteet tähtis on?

Plakatid ja trükiteenusedPlakatid on ideaalsed vahendid tarbijate tähelepanu püüdmiseks. Pilkupüüdvaid plakateid saad mugavalt paigaldada kaubanduskeskustesse, kontoritesse, hotellide, kinode fuajeedesse, s.t. kõikidesse suure külastatavusega kohtadesse, kus reklaamitavate kaupade ja teenuste potentsiaalsed tarbijad neid märgata võiksid.

Kui sa soovid enda sõnumit laiahaardeliselt või kindlale sihtgrupile läbi plakatite viia, siis saame sulle abiks olla. Trükime erinevates mahtudes plakateid ning mis tähtis, soodsa hinnaga säilitades samal ajal kvaliteedi.

Kaunid reklaamplakatid äratavad inimeste tähelepanu ning annavad neile vajalikku teavet.

Telli plakatid meie trükikojast ja anna inimestele teada enda tähtsatest sündmustest ja toodetest.

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse

Kas soovid enda kaupasid või teenuseid sihtgrupile tutvustada ning seeläbi enda müüki suurendada?

BrošüüridKui jah, siis tutvu brošüüride valmistamise võimalustega. Brošüürid on reklaamtrükistena populaarsed juba pikki aastakümneid, mis tähendab, et inimesed võtavad esitatud infot kergesti omaks.

Samuti on brošüürile võimalik mahutada tunduvalt rohkem infot kui flaierile või voldikule. See on ideaalne viis tutvustamaks enda ettevõtmisi ja tooteid.

Brošüür kujutab endast väikesemahulist publikatsiooni, koosnedes tavaliselt 8 – 48 leheküljest. Formaatidest on enim levinud A4 või A5 formaadis brošüürid. Ei oska formaati valida? Küsi meilt nõu.

Kui sa otsid head hinda ja soovid kvaliteetset brošüüri, esita meile hinnapäring
ning võrdle meie hindasid konkurentidega.

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse

Kas otsid kohta, kus kliendileht trükkida?

Kliendileht ja kliendilehedKliendileht on midagi enamat, kui lihtsalt reklaamprügi. Sul on võimalus enda ettevõtet klientide ja töötajate seas veelgi usaldusväärsemaks ja silmapaistvamaks teha.

Kliendileht peab olema kvaliteetne ning atraktiivne. Kui ka sina arvad nii, saame trükkida sulle kvaliteetse kliendilehe mõistliku hinnaga. Ole enda klientide seas nr.1.

Meie trükikoda tagab sulle mõistliku hinna eest korralikud trükiteenused. Tahad hindasid võrrelda? Küsi pakkumist ja anname sulle hea ülevaate.

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse

Kas tahad olla täpne ja arvestav?

Kalender ja kalendrid MellnetistКаlender on sinu äris üks tähtsamaid elemente, mis aitab päeva planeerida ning plaane koostada. Tänu kalendrile saad olla võimalikult täpne ning ei unusta tähtsaid kokkusaamisi ja sündmuseid.

Seetõttu on kalendrid asendamatud igas kontoris, töölaual, portfellis või käekotis. Kuna äris on iga kokkusaamine ja sündmus suure rahalise tähtsusega on kalender odav investeering aja planeerimiseks.

Lisaks eelnimetatud põhjustele sisaldab kalender endas varjatud reklaami ja teavet. Tänu personaalsele kalendrile oled partnerite ja klientide kontorites/ kodudes koguaeg nähtav.

Mida see sulle annab?

Kui sinu klient või partner peaks mõtlema sinu äriga seotud teenuste peale, siis tuled suure tõenäosusega talle esimesena meelde ning saad lisatulu (oled talle pidevalt nähtav). Kalender teenib sind ja sinu eesmärke mitmel rindel.

Planeeri enda aega targalt ja ole produktiivne.
Telli kvaliteetne kalendrilahendus meie trükikojast.

Küsi hinnapakkumist ja saad kiirelt vastuse

Muud trükiteenused ja -tooted

  • ajakirju, katalooge, raamatuid (pehmeköide: klamber ja liim; spiraalköide),
  • erinevaid kalendreid (seinale, lauale, taskusse, spiraal- ja klamberköitmisega),
  • CD ja DVD vahelehed, ümbrised, digipakid, papptaskud, stantsitud ja liimitud pakendid,
  • kirjablanketid, kleebised, kleebisetiketid, kliendikaardid, kutsed, isekopeeruvad blanketid,
  • vihikud, visiitkaardid, ümbrikud, mappkaaned, menüüd, märkmepaberid, piletid, postkaardid

Loo endale hea ülevaade hindadest ja küsi pakkumist.

Küsi hinnapakkumist see on lihtne ja kiire

Milline on trükiks sobiv PDF fail?
Kuidas kujundusfaili saata?
Kuidas trükitooted minuni jõuavad?
Millises formaadis trükifail võiks olla?
Mis kellani saan materjale saata?

Vajadusel küsi rohkem info: info@mellprint.ee

KliendiprogrammKui sa hindad meie töö kvaliteeti ja hinda, kutsume sind liituma meie kliendiprogrammiga, mis pakub sulle automaatselt soodustusi ja lisahüvesid.

Kliendiprogramm koosneb 2 tasandist: hõbe- ja kuldklient.

Hõbetasandil on iga 4500€ reklaamtrükiste* tellimuse järgi otsepostitus 10 000 jagamisühikut Soomes -50% odavam. Allahindluse alla ei lähe disain (kui see on tellitud) ja reklaamtrükk.

Kuldtasandile jõudmiseks tuleb tellida reklaamtrükiseid* vähemalt 13 500€ eest.

Kuldtasandi eeliseks on iga 4500€ reklaamtrükiste* tellimuse järgi otsepostitus Soomes 10 000 jagamisühikut täiesti tasuta. Allahindluse alla ei lähe disain (kui see on tellitud) ja reklaamtrükk.

Kuldtasandil püsimiseks peab tegema tellimusi reklaamtrükiks* aastas vähemalt 12 000€ eest.

P.S. Pakume iga kuu erinevaid soodustusi nii hõbe- kui kuldklientidele.

*Reklaamtrükiste all kuuluvad flaierid, voldikud, blanketed, brošüürid, kliendilehed, kalendrid.

Kliendiprogrammiga liitumine on tasuta ja lihtne. Täida vorm.

5 põhjust miks trükiteenused meilt tellida

  • Tegutseme kiirelt ja korrektselt
  • Pakume soodsat hinda
  • Viime töö edukalt lõpuni
  • Teeme koostööd Eesti Postiga, kes toimetab materjali kiirelt sinuni
  • Aitame sinu äril Soomes laieneda
Kes trükitoote disainib?
Kas sina või disainer?

Pööra erilist rõhku trükitoote kvaliteedile ja elementide paigutusele. Palka selleks disainer või agentuur, kes teeb disaini vastavalt uuringutele ja suurendab kampaania efektiivsust.

Soovitame sulle disainerit?

Viime su trükitoote otse sihtgrupini

Kas soovid enda ettevõtmisi Soomes reklaamida? Viime koos HJEX-iga sinu trükitoote otse soovitud sihtgrupini. Vaata kuidas tegutseda.

Loe teenusest lähemalt